close
تبلیغات در اینترنت
آماده ورود چاپ‌گر خارق‌العاده سه بعدی به بازار باشید
loading...

دنلود نرم افزار و بازی موبایل

اهل اینترنت هستید؟ چند ساعت در روز؟ چه سایت‌هایی؟ اهل دانلود کردن چی؟ تا به حال چه فرمت‌هایی را بیشتر از بقیه دانلود کرده‌اید؟ فیلم، عکس، دیتا یا موسیقی؟ آیا تا به حال به ذهنتان خطور کرده که ای کاش می‌‌شد به جز فرمت‌های فوق، چیزهای دیگری را از اینترنت دانلود کرد؟ مثلاً یک قطعه‌ی پلاستیکی مانند یک پشه‌کش یا... ولتن نیوز- سرویس آی تی: آیا به رایانه دسترسی دارید؟ چه وسایلی به رایانه‌ی‌تان متصل است؟ چاپگر هم دارید؟ رنگی یا سیاه-سفید؟ چقدر از آن استفاده می‌کنید؟ از کیفیتش راضی هستید؟ آیا تا به حال شده…

آماده ورود چاپ‌گر خارق‌العاده سه بعدی به بازار باشید

اهل اینترنت هستید؟ چند ساعت در روز؟ چه سایت‌هایی؟ اهل دانلود کردن چی؟ تا به حال چه فرمت‌هایی را بیشتر از بقیه دانلود کرده‌اید؟ فیلم، عکس، دیتا یا موسیقی؟ آیا تا به حال به ذهنتان خطور کرده که ای کاش می‌‌شد به جز فرمت‌های فوق، چیزهای دیگری را از اینترنت دانلود کرد؟ مثلاً یک قطعه‌ی پلاستیکی مانند یک پشه‌کش یا...

ولتن نیوز- سرویس آی تی: آیا به رایانه دسترسی دارید؟ چه وسایلی به رایانه‌ی‌تان متصل است؟ چاپگر هم دارید؟ رنگی یا سیاه-سفید؟ چقدر از آن استفاده می‌کنید؟ از کیفیتش راضی هستید؟ آیا تا به حال شده عکسی را چاپ کرده و همان موقع، یک آرزوی عجیب و غریب در دل بکنید؟ مثلا آرزو کنید که ای کاش، ماکت آن چیزی که چاپ شده ‌را در اختیار می‌گرفتید؟ مثلاً عکس اتومبیل محبوبتان را چاپ کرده و دوست داشتید ماکتی از آن‌ را هم ‌داشتید؟ و یا تا به حال شده دنبال یک جاکلیدی مناسب بگردید و در یک عکس، آن ‌را پیدا کنید و دوست داشته باشید همان موقع، مشابه آن جاکلیدی را در دستتان بگیرید؟

اصلاً همه‌ی حرف‌های بالا را بگذارید کنار. اهل اینترنت هستید؟ چند ساعت در روز؟ چه سایت‌هایی؟ اهل دانلود کردن چی؟ تا به حال چه فرمت‌هایی را بیشتر از بقیه دانلود کرده‌اید؟ فیلم، عکس، دیتا یا موسیقی؟ آیا تا به حال به ذهنتان خطور کرده که ای کاش می‌‌شد به جز فرمت‌های فوق، چیزهای دیگری را از اینترنت دانلود کرد؟ مثلاً یک قطعه‌ی پلاستیکی مانند یک پشه‌کش یا قاشق پلاستیکی. فکرش را بکنید از چند وقت دیگر در کنار آیکون دیتا، فیلم، عکس و صدا در جستجوگرهای اینترنتی، آیکون دیگری اضافه شود که قابلیت جستجوی اشیاء را هم برای کاربران فراهم کند تا آن‌ها بتوانند بعد از بررسی و پیدا کردن شی مورد نظر، آن‌را به اصطلاح دانلود کنند.

قضیه این است که چند وقتی‌ست فناوری انجام این کارها ایجاد شده و با اختراع اسکنر و چاپگرهای سه بعدی، امکان چاپ یا بارگیری اشیاء فراهم شده است. گرچه در حال حاضر تنها می‌توان بعضی جنس‌های خاص (مثل پلاستیک و آهن) را در اندازه‌های مشخص و رنگ‌های ساده و ثابت، از طریق این فناوری چاپ یا دانلود کرد، اما در هر صورت این امکان فوق‌العاده فراهم شده است و قطعاً در آینده‌ای نزدیک، پیشرفت‌های چشمگیری پیدا خواهد کرد. طی این فناوری، شی مورد نظر از حیث جنس، کیفیت و ابعاد اسکن شده و مشخصات آن به صورت دیتای دیجیتالی در می‌آید. (اسکن سه بعدی)حال بستگی دارد که این دیتا، در فضای سایبری قرار بگیرد و یا در حافظه‌ی یک رایانه. تنها کافی‌ست سیستم شما به یک چاپگر سه بعدی مجهز باشد تا بتواند اطلاعات مدنظر را بازسازی کند.

چاپگر سه بعدی همانند چاپگرهای فعلی، با توجه به مواد خامی که در اختیار دارد، محصول را به شما تحویل می‌دهد. مثلاً اگر چاپگرهای معمولی و فعلی شما، تنها در بخش کارتریج (محل قرار گرفتن رنگ‌های خام در چاپگر) از رنگ‌های سیاه و سفید بهره می‌برد، قطعاً امکان چاپ عکس رنگی نخواهید داشت، زیرا مواد خام شما چنین محدودیتی را باعث می‌شود. در چاپگر سه بعدی نیز اوضاع از همین قرار است. این وسیله با توجه به مواد خامی که در اختیار دارد، اطلاعات دیجیتالی را تبدیل به شی می‌کند. البته در حال حاضر چون این فناوری در اول راهش قرار گرفته، تنها برخی اشیا خاص را با مواد خام معینی چاپ سه بعدی می‌کند. اما با پیچیده شدن فناوری چاپ سه بعدی، می‌توان انتظار داشت که در آینده، اشیاء متنوع‌تر با جنس‌های بیشتر و کیفیت‌های مختلف، تحت پوشش آن قرار بگیرند.

به طور مثال اگر در آینده (همان‌طور که فعلاً مدنظر پیشگامان فناوری چاپ سه بعدی‌ست) این چاپگرها از هر نوع فلزی پشتیبانی کنند، این امکان وجود دارد که فلز مدنظر را به طور خام در اختیار چاپگر سه بعدی قرار دهیم و شی‌ای که در اینترنت، اطلاعات سه بعدی‌اش قرار گرفته، دانلود و چاپ سه بعدی شود.

البته باید انتظار انواع چاپگرها را نیز در آینده داشت. چاپگر نوشیدنی، چاپگر شیرینی‌جات، چاپگر لباس و منسوجات و چاپگر هر چیزی که زیر پوست دستتان می‌توانید لمسش کنید. به طور مثال اگر در خانه‌ی‌تان چاپگر شیرینی داشته باشید و مواد خام مورد نیاز را در اختیارش بگذارید (چیزی مثل قرار دادن رنگ‌های خام در بخش کارتریج چاپگرهای فعلی) وقتی موقع وب‌گردی به صفحه‌ای برخوردید که شیرینی مورد علاقه‌ی شما را نمایش می‌دهد، با دانلود اطلاعات سه بعدی آن و انتقال آن به چاپگر شیرینی، می‌توانید در عرض چند دقیقه، مزه‌ی شیرینی نقش بسته بر روی نمایشگر رایانه‌ی‌تان را بچشید.

همان‌طور که گفته شد این فناوری هنوز در ابتدای راه است و تا امروز تنها توانسته اطلاعات سه بعدی برخی اشیا پلاستیکی را تجسم ببخشد. اولین دانلود سه بعدی نیز نزدیک دو ماه توسط چند نوجوان اروپایی انجام شد که پسر نوجوانی، اطلاعات سه بعدی جاکلیدی‌اش را در اینترنت بارگذاری کرد و دوستش توانست آن اطلاعات را با یک چاپگر سه بعدی، به یک جاکلیدی دیگر تبدیل کند.

در آینده‌ای خیلی نزدیک، منتظر خبرهای جدیدتری در مورد فناوری چاپ و دانلود سه بعدی باشید.

admin بازدید : 121 پنجشنبه 25 خرداد 1391 زمان : 20:35 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم در تاریخ 1393/10/9 و 4:10 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت بخیر

اگه تمایل داری هر روز آخرین اخبار استخدامی شرکت ، سازمان های دولتی را دریافت کنی

می تونی به لینک زیر جهت فعال سازی بری

http://sms.mida-co.ir/newsletter/6/estekhtam

این نظر توسط دریافت پنل رایگان به همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 در تاریخ 1393/9/7 و 2:15 دقیقه ارسال شده است

باسلام خدمت شما مدیر عزیز

جهت ثبت نام پنل اس ام اس رایگان با همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 می توانید به آدرس

http://50005.mida-co.ir

مراجعه نمائید.

منتظر حضور گرمتون هستیم

mida-co.ir

این نظر توسط پیشنهاد یک کسب کار هوشمندانه در تاریخ 1393/8/26 و 1:25 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما

این پیام احتمالا آینده ی تجاری شما را متحول خواهد کرد

شما می توانید با حداقل سرمایه ی اولیه ،

صاحب جامع ترین مرکز فروشگاهی و خدماتی شهرتان شوید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت WWW.IBP24.ORG مراجعه نمایید

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/7/2 و 1:36 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم
شما می توانید با عضویت در طرح همکاری فروش پنل و خطوط پیامکی از بازدید کننده وبلاک خود درآمد کسب کنید
ابتدا وارد آدرس زیر شوید و مراحل ثبت نام رو کامل نمائید
http://sms.mida-co.ir/hamkar
سپس وارد پنل کاربری شوید و از قسمت شبکه فروش و بازاریابی کد های مربوط به فروش پنل را در سایت خود قراردهید بعد از معرفی هر کاربر به شما 25 درصد سود فروش داده می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید
mida-co.ir
info@mida-co.ir

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/4/20 و 3:57 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم

برای داشتن یک سامانه حرفه ای و رایگان همین حالا اقدام نمائید. سامانه sms5002.ir به شما یک پنل پیامک کاملا اختصاصی رایگان می دهد با این سامانه پنل ارتباطی جدیدی بین سایت و کاربران خود آغاز کنید. برای فعال سازی همین حالا اقدام نمائید.

جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمائید

sms5002.ir/register.php

این نظر توسط رزرو هتل با 50 درصد تخفیف در تاریخ 1392/2/25 و 15:59 دقیقه ارسال شده است


رزرو هتل شیراز ، کیش ، قشم ، مشهد و تمام نقاط با 50 درصد تخفیف

لینک رزرو هتل بشه به egardesh.com

شماره تماس : 021-44151435 و 44155227-021مشاهده اطلاعات بیشتر در www.egardesh.com

سامانه رزرواسیون مهر

راحت ، ارزان و با اطمینان خرید کنید

این نظر توسط مهاجرت ويزا تور مسافرت صرافي در تاریخ 1391/8/9 و 22:11 دقیقه ارسال شده است

پيشنهاد ويژه مدير وبلاگ به بازديد كنندگان:سايت مجله خبري ايراني مهاجريست بهترين سايت اطلاع رساني از آخرين اخبار و مقالات و بانك اطلاعات در ضمينه هاي:

1. راهنماي مهاجرت, شرايط مهاجرت و دريافت ويزا

2. معرفي تورهاي مسافرتي معتبر

3. معرفي صرافي هاي معتبر

4. معرفي مراكز اقامتي, هتلها, مراكز خريد و جاذبه هاي توريستي تمام كشورها

5. راهنماي اخذ بورس تحصيلي رايگان از كشورها

6. معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري داخلي و خارجي

و هزاران مطلب و اخبار به روز در ارتباط با صنعت گردشگري و توريسم, آموزش, تجارت و ... در اختيار بازديدكنندگان قرار ميدهد.حتما از اين سايت جذاب بازديد نماييد.

WWW.MOHAJERIST.COM

این نظر توسط amir در تاریخ 1391/5/5 و 13:07 دقیقه ارسال شده است

سلام

وبلاگ زیبایی دارید من چند تا وبلاگ خاص رو دنبال هستم واسه تبادل لینک
در موضوعات مختلف
شما برای نرم افزار موبایل میخوام ثبت کنم

اگر تبادل لینک میکنید لطفا خبر بدید تا وبلاگ دیگری رو واسه تبادل لینک برای نرم افزار موبایل انتخاب نکردم

با تشکر.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1391
 • نظرسنجی
  سیستم عامل گوشی شما چیست


  آمار سایت
 • کل مطالب : 15
 • کل نظرات : 57
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1583
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 12
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 12
 • بازدید ماه : 33
 • بازدید سال : 353
 • بازدید کلی : 71,218